Junior Brand Manager

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacVýška odmeny je flexibilná a bude upravená zodpovedajúc praxi a seniorite kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Junior Brand Manager, ktorý/-á v našej televízii bude poskytovať podporu značky streamovanej služby Voyo a iných projektov v našej televízii.

Marketingový tím u nás stále rastie, táto pozícia vzniká tiež ako nová pozícia v štruktúre a ponúka priestor sebarealizácie a dlhodobej perspektívy.

Ponúkame zaujímavý produkt a prostredie, možnosť budovať brandovú stratégiu produktu, ako aj skvelý kolektív.

• Realizovanie a plánovanie marketingových aktivít značky a marketingovú komunikáciu
• Návrhy a implementácia marketingových aktivít s cieľom zvýšiť počet predplatiteľov
• Analýza výkonnosti nástrojov na zníženie nákladov na získanie nových používateľov
• Návrh a implementácia inovácií - vývoj produktu, optimalizácia UX
• Rozvoj spolupráce s B2B klientmi
• Spolupráca na inovácii produktov a implementácii riešení
• Monitorovanie konkurencie, reportovanie vedeniu spoločnosti
• V spolupráci s kreatívnym oddelením príprava kreatívnych konceptov, dohľad nad vizuálnou komunikáciou
• Spolupráca nad komunikáciou značky v iných oddeleniach spoločnosti (Digital, Sales, Product, Creative)
• Spolupráca s tímom customer experience - aktívne zapojenie do hodnotenia zákazníckej skúsenosti a implementácie výsledkov do marketingových aktivít značky.

• Naši zamestnanci môžu využívať 3 „sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky
• Benefity až v hodnote 120€ ročne, ktoré môžeš minúť podľa seba. Je na tebe či sa rozhodneš zrelaxovať na dovolenke, podporiť svoje zdravie permanentkou do fitka alebo si pozrieš nový film v kine, či minieš benefit na nákup kníh. Jednoducho máš na výber tisíce možností.
• Príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa alebo pri pracovných či životných výročiach. Odmeníme ťa pri najvýznamnejších udalostiach v tvojom živote.
• Máš možnosť rozhodnúť sa pre Doplnkové dôchodkové sporenie a ako zamestnávateľ Ti budeme určitou čiastkou prispievať aj my.
• Ak máš rodinu, tvoje dieťa môže zažiť tábor, na ktorý od nás dostaneš príspevok.
• Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť.
• Radi ťa uvidíme na našich populárnych firemných podujatiach – raňajky vonku pri jazierku, rôzne párty, posedenia, oslavy alebo Dni zdravia či dobrovoľnícke akcie
• Možnosť zúčastniť sa firemných webinárov a workshopov, ktoré ťa dokážu posunúť vpred či už pracovne alebo súkromne. Programy na ktoré sa zameriavame sú určené na podporu duševného zdravia.
• Pravidelné súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie počas celého roka.
• Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji
• 50% zľavu do FAJN klubu, ktorý sa nachádza priamo v našom areáli v Záhorskej Bystrici.
• V našich priestoroch nájdeš aj bufet a naozaj FAJNovú reštauráciu s pestrým výberom jedál aj pre vegetariánov.
• Možnosť oddychu a zábavy v našej Relax room.
• Naši kolegovia a ich detičky oceňujú taktiež škôlku, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch našej spoločnosti.
• Nadácia Televízie Markíza poskytuje počas roka grantové programy pre zamestnancov. Podporili sme už viac ako 50 projektov do ktorých sa naši zamestnanci zapojili. Pomohli sme skrášliť prostredie a okolie detských ihrísk, dobudovať športoviská, podporiť vzdelávanie, kultúru či voľno časové aktivity detí.
• Proaktívny prístup k šetreniu životného prostredia vďaka našej vlastnej iniciatíve Green Markíza.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• Skúsenosť na pozícii Brand manager (skúsenosť na strane klienta alebo v agentúre je vítana)
• Plynulú komunikáciu v angličtine (B2 level)
• Tímovosť, flexibilitu a ochotu sa rýchlo učiť nové veci
• Kontinuálne vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti

 Prosíme o zaslanie CV v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNEJ SIETI LINKEDIN A MAJTE INFO O OTVORENÝCH POZÍCIÁCH VŽDY PORUKE!

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 4483006  Posting date: 7.12.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac