Hľadáme operátorov výroby do Nitry!ihneď PZ a do výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
623 EUR/mesiac+ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-montáž okenného a dverového kovania na výrobnej linke podľa zaradenia na pracovné miesto (sériová výroba)
-montáž zámkov a cylindrických vložiek podľa zaradenia na pracovné miesto (sériová a kusová výroba)
-fyzicky nenáročná práca pre ženy aj mužov
-práca v dvojzmennej a trojzmennej prevádzke

-výkonnostný bonus: 67 €
-prítomnostný bonus : 50 €
-koncoročná prémia : 120 €
-týždenné zálohy
-stravovanie v jedálni
-ubytovanie zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Podniková skupina Gretsch-Unitas je už viac ako 100 rokov jedným z najvýznamnejších výrobcov okennej a dverovej techniky, automatických dverových systémov, ako aj systémov manažmentu budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

-SOU s maturitou technického smeru /SOU strojárskeho zamerania – výhodou
-prax 1 rok vo výrobe
-Manuálna zručnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4022766  Posting date: 19.1.2021  Basic salary component (gross): 623 EUR/mesiac