Vedúci údržby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mes Uvedená mzda je minimálna

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Vedúceho údržby, ktorý vie nielen direktívne riadiť, ale v prípade potreby usmerniť tou správnou cestou tím technikov a údržbárov.

Okrem riadenia tímu pracujúceho na zmenovej prevádzke budete:
- Zodpovedať za správu budovy
- Dozerať a zodpovedať za inštaláciu nových zariadení
- Dohliadať na kvalitu vykonaných úloh údržby
- Navrhovať technické zlepšenia a modernizácie zariadenia pre vedenie závodu
- Určovať priority podľa vplyvu na firemné KPIs
- Zodpovedať za dodržiavanie BOZP
- Vykonávať kontroly plnenia nápravných opatrení vyplývajúcich z interných previerok s následným overením ich účinnosti

- Konečná výška platu závisí od skúsenosti kandidáta
- Polročné odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Príspevok na dochádzanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- SŠ/VŠ technického zamerania
- Skúsenosti v oblasti výroby min. 5 rokov
- Znalosť AJ
- Skúsenosť s opravami porúch strojných zariadení
- Analytické myslenie, iniciatívny prístup, riadiace schopnosti

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3800298  Posting date: 31.10.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 2 500 EUR/mes Uvedená mzda je minimálna