Samostatná účtovníčka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
1 600-1 900 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a spoľahlivú účtovníčku, ktorá by sa v čase neprítomnosti hlavnej účtovníčky s ľahkosťou a zodpovednosťou postavila k predmetnej agende.

Pracovnou náplňou bude:
- Samostatné , komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva v súlade s platnými legislativnými predpismi
- Zodpovedať za plánovanie a monitoring čerpania nákladov
- Spracovávať daňové priznania (DPH, daň z príjmov)
- Príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok
- Vykonávať finančné procesy v spoločnosti

- Odborné zaškolenie
- Flexibilný pracovný čas
- Zľava 45% na kúpu produktov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vzdelanie v ekonomickom odbore
- Skúsenosť na podobnej pozícií
- Znalosť SAP
- Znalosť podvojného účtovníctva
- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
- Precíznosť, zodpovednosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3790861  Posting date: 18.10.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 600-1 900 EUR/mes