Java EE Architekt

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si znalec Javy s niekoľkoročnými skúsenosťami a obhliadaš sa po novej pracovnej príležitosti? Daj nám o sebe vedieť!
Momentálne hľadáme Java EE Architektov!

Práca na zahraničnom projekte v úzkej spolupráci s nemeckými kolegami.

My ti ponúkame:
- plat v závislosti od tvojich skúseností + prémie
- prácu na zahraničných projektoch v medzinárodnom prostredí
- benefitný systém (Cafeteria / Multisport)
- vzdelávanie (technické a jazykové)
- mobil aj na súkromné účely
- home office po dohode, flexibilný pracovný čas
- príjemné, neformálne a inovatívne pracovné prostredie v kancelárii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú IT spoločnosť v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- znalosť programovania a skúsenosti s vývojom aplikácií v prostredí Java
- znalosť:
* Spring
* Java 8
* Java EE 7
* SOAP
* SAML 2.0
* SQL (DDL a DML)
- znalosti a skúsenosti vyvíjať s Eclipse, Maven, GIT, Continuous Integration, Oracle, SQLDeveloper, SonarQube Nexus
- skvelé komunikačné schopnosti pre potrebu diskusie s analytikmi požiadaviek, členmi projektu
- znalosť tvorby GUI so štandardnými JSF implementácie
- znalosť súčasných webových technológií

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3688341  Posting date: 6.6.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 500 EUR/mes