Naštartuj svoju technickú kariéru - Technik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
IEE Sensing Slovakia s.r.o., Veľká Ida
Termín nástupu
15.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,- EUR + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si po škole a potrebuješ získať pax, Hľadáme šikovných kandidátov s chuťou pracovať v elektro odbore -
špecializované oddelenie kontroly kvality - nových autosedadiel,
*manuálne nastavenie testovanej plochy,
* úprava, kontrola testovacieho prostredia,
*nastavenie PC na konkrétny druh testovania,
Práca s elektrosúčiastkami - nastavovanie testovacích senzorov,
meranie, nastavovanie sedadiel, zadavanie údajov do PC./práca s Microsoft Excel,/
práca v dvojzmennej prevádzke - 6:00-14:00 / 14:00-22:00,

Práca v zahraničnej výrobnej spoločnosti,
možnosť pracovať v tíme vývoja elektrotechnických súčiastok
na Hlavný pracovný pomer
Základná mzda od 800,- EUR+ príplatky

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, prosím, zašlite nám svoj životopis slovenskom jazyku na uvedenú mailovú adresu. Do predmetu e-mailu napíšte názov obsadzovanej pracovnej pozície. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Váš životopis!
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny Wincoot People.Našim klientom je špičková medzinárodná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojarský

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou v technickom odbore - elektrotechnika alebo strojárstvo,
skúsenosť s elektrotechnikou,
komunikatívna úroveň anglického jazyka,
výtaná je skúsenosť s opravou áut
ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke (ranná zmena 6.00-14.00, poobednajšia zmena 14.00-22.00),
zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
znalosť Microsoft Excel na úrovni bežného užívateľa.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3447153  Posting date: 12.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 800,- EUR + príplatky