Referent/tka zákazníckeho servisu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Objednávanie, príjem a fakturácia tovaru zo zahraničia
- Spracovávanie zákazníckych objednávok
- Telefonická a mailová komunikácia so zákazníkom
- Vystavovanie dodacích listov pre expedíciu výrobkov
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami: najmä obchod a výroba
- Zabezpečovanie dopravy

- Nástupný plat 1000€ brutto
- Po 3 mesiacoch: 1200€ – 1400€ brutto
- Pracovná doba: pondelok-piatok, 7,30 - 16:00
- Práca v príjemnom rdinnom kolektíve, stabilnej spoločnosti
- Mimoriadne odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva a logistiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť jedného zo svetových jazykov na komunikatívnej úrovni (AJ, alebo NJ)
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Prax na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou
- Hľadáme pozitívne naladeného, dynamického a komunikatívneho človeka :)

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3620664  Posting date: 13.3.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 000 EUR/mes