Máš skúsenosť s technickým zabezpečením podujatí? Hľadáme práve Teba!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš zorganizovať akciu a vieš zabezpečiť technickú časť projektu ako je svetlo, zvuk alebo videotechnika? Zároveň nemáš problém koordinovať prácu ostatných ľudí?
Hľadáme projektového manažéra, ktorý sa nebojí nových výziev.

Pracovná náplň:
- Pripravovanie a riadenie projektov
- Dohľad na eventoch
- Príprava cenových kalkulácií
- Vypracovanie a návrh technickej realizácie projektu
- Komunikácia s klientom

- Práca je na živnosť, fixná mzda v závislosti od skúseností + podiel zo zisku projektov
- Flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre firmu, ktorá zastrešuje komplexné technické zabezpečenie eventov, konferencii, výstav, TV show, koncertov a iných podujatí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- SŠ technického zamerania
- Skúsenosť na podobnej pozícii
- Ochota cestovať
- Organizačný talent so zmyslom pre detail
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
- MS Office

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3620523  Posting date: 13.3.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 600 EUR/mes