Hľadáme špeditéra pre organizáciu medzinárodnej prepravy!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká na pozícii:

* Kooperácia s dopravcami a špedíciami, vrátene zahraničných klientov
* Príprava a spracovanie objednávok, zmlúv a cenových ponúk
* Pravidelná komunikácia so zákazníkmi
* Sledovanie priebehu prepravy, riešenie vzniknutých situácií
* Vyťažovanie vozidiel a práca v internom systéme

* Nástupná mzda závisí od skúseností kandidáta
* Motivujúce peňažné ohodnotenie
* Variabilná zložka k základnému platu
* Možnosť finančného rastu
* Kurzy anglického a nemeckého jazyka
* Zázemie v medzinárodnej a prosperujúcej firme
* Príjemné pracovné prostredie v menšom kolektíve
* Možnosť výkonu práce v office v Bratislave

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Rád by si rozvíjal svoje zručnosti v rámci logistiky? Máš skúsenosť na pozícií špeditér? Chcel by si komunikovať s klientmi a dohadovať obchodné podmienky?"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od teba očakávame:

* Chuť učiť sa nové veci
* Samostatnosť
* Časová flexibilita
* Komunikatívnosť
* Tímový a obchodný duch
* Analytické myslenie
* Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3447441  Posting date: 12.7.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 300 EUR/mes