Poď účtovať k nám! Hľadáme šikovného Senior Účtovníka!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné, komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov, zodpovednosť za mesačnú účtovnú uzávierku a reporting
- Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov PO, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti a spotrebná daň)
- Príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok, mesačné, kvartálne a ročné reporty a štatistiky
- Zodpovednosť za cash flow
- Spolupráca pri vypracovávaní výkazov pre banku a iné inštitúcie
- Vypracovanie ročnej uzávierky a zúčtovania dane
- Príprava podkladov pre audity
- Aktívna a efektívna spolupráca pri implementácii vnútorných predpisov
- Zodpovednosť za archív
- Spolupráca s inými oddeleniami

- Práca v úspešnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Zohraný tím zamestnancov
- Plne preplácané stravné lístky
- Dorovnanie platu počas PN
- Parkovanie
- Flexibilný pracovný čas
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Veľmi zaujímavo nastavený systém cafeterie
- Teambuildingy
- Rôzne iné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ak máte záujem pracovať v príjemnom kolektíve a účtovať dokážete aj o polnoci, hľadáme práve Vás!
Hľadáme novú posilu do finančného tímu stabilnej a úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa môže pochváliť skvelým prístupom ku svojim zamestnancom, vďaka ktorému bola aj ocenená."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie v odbore ekonomické vedy
- prax na obdobnej pozícii 5 rokov
- znalosť problematiky FMCG
- SAP expert
- znalosť IFRS
- Microsof Excel - expert
- predchádzajúce pracovné skúsenosti v nadnárodnej firme sú veľkou výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Zmysel pre detail
- Schopný pracovať v tíme
- Vedúca osobnosť
- Systematický

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3447035  Posting date: 12.7.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 2 000 EUR/mes