Obchodník/ce pre dopravné spoločnosti so slovenčinou

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do skvelého pražského týmu obchodníkov hľadáme posilu, ktorá bude mať na starosti klientov na Slovensku!
ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?

· Čaká Ťa komunikácia s klientmi po telefóne

· Tvojim cieľom bude rozšíriť obchodnú činnosť na slovenskom trhu – segment firemní klienti

· Budeš oslovovať našich potenciálnych zákazníkov (= menšie a stredné dopravné spoločnosti) a jednať s nimi – ponúkneš im naše produkty podľa ich potrieb

· Získaš prehľad v oblasti kamiónovej dopravy a všetkom, čo s ňou súvisí

· A v neposlednej rade Ťa čaká náš pohodový tým, s ktorým si užiješ aj veľa zábavy :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

ČO TI PONÚKAME?

· Týždeň dovolenky NAVIAC (celkom 5 týždňov)

· 3 sick days

· Stravenky alebo príspevok na penzijné / životné pojistenie

· Multisport karta

· Vzdelávacie kurzy a školenia,

· Jazykové kurzy priamo na pracovisku

· FIXná mzda + atraktívny bonusový systém

· Zamestnanecké palivové karty s výhodnými cenami

· Moderné kancelárie, relaxačné miestnosti (jóga, ping pong, stolný futbal, PS4), letná terasa pro obed aj kávu

· Firemná reštaurácia s priaznivými cenami

· Čerstvé ovocie na pracovisku

· Pravidelné neformálne zamestnanecké akcie, teambuildingové aktivity, vianočný večierok

· Dobrovolnícky deň a osobní budget pro dárcovsto

· Podpora zamestnanov pri športovných aktivitách (možnost účasti na rozných pretekoch, stojany na bicykle a sprchy priamo vo firme)

· Odmena za doporučenie nového zaměstnanca / kolegu

· Odmena za vernosť

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

· SŠ vzdelanie

· Slovenčina – rodný jazyk

· Chuť stať sa dobrým obchodníkem

· Výborné komunikačné schopnosti

· Prozákaznicky prístup

· Znalosť MS Office

· Skúsenosti na podobnej pozíci vítame, ale nie sú podmienkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3866334  Posting date: 9.2.2020  The job comes from another website or source.