Elektrikář ve výrobě

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do našeho kolektivu elektrikáře se zkušeností s elektrem. Nabízíme pestrou práci, pevnou mzdu s možností odměn a zajímavých benefitů a možností mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení.
Zní vám to zajímavě? Pak určitě pokračujte ve čtení.

  • stará se o výrobní linky a stroje po elektrické stránce

  • řeší především poruchové stavy

  • samostatně hledá příčiny závad

  • spolupracuje s ostatními kolegy při opravách poruch

  • evidence spotřeby náhradních dílů

  • registrace poruch a oprav technologií do systému SAP

  • opravy a zlepšování výrobních zařízení

  • plánování a realizace preventivní a prediktivní údržby dle svěřené technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • nabízíme pestrou a zajímavou práci pro člověka, kterého baví elektrikařina a rád u práce přemýšlí

  • dostanete možnost mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení

  • budete součástí spolupracujícího a podporujícího týmu, který se rád podělí o své zkušenosti

  • měsíční prémie, nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy

  • příspěvek na stravné,

  • dovolená až 25 dní

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • vzdělávací kurzy a jiná školení

  • příspěvek na sport a kulturu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • odbornou způsobilost dle vyhl.50/1978 Sb §6 podmínkou

  • orientaci ve slaboproudé elektrotechnice

  • znalost technické dokumentace

  • technické myšlení, samostatnost, touhu učit se

  • ochotu pracovat v třísměnném provozu (nejprve ranní směny, po zapracování 3-směnný provoz)

  • velkou výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3865139  Posting date: 7.2.2020  The job comes from another website or source.