Přerov - Skvělá pracovní příležitost! (dělník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k navyšujícímu se počtu objednávek, hledáme novou posilu!

Sháníte práci, jste manuálně zruční a nevadí Vám 3. směnný provoz? Do naší společnosti v Přerově hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici dělník/dělnice. Je otevřeno více pracovních pozic ☺

Modelář: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=20996

Cídič/Brusič: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=20997

Tavič: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=21003

Formíř: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=21007

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzda od 21 000 Kč/měsíc (záleží na pozici)
- stabilní zaměstnání
- HPP
- 5 týdnů dovolené
- 5 sick-days
- prémie
- příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, odpolední, v noci...

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimální věk 18 let
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve 3. směnném provozu
- zkušenost v oboru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3820384  Posting date: 28.11.2019  The job comes from another website or source.