Lakýrník, mzda od 27.000-35.000 Kč/měs, pěkné a čisté ubytování zajištěno

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27000-35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významného klienta sídlícího na Příbramsku hledáme lakýrníky. Pro všechny naše zaměstnance máme zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně. Zaměstnanci mohou využít i svozových autobusů přímo před fabriku na všechny směny.

Před nástupem každý zájemce prochází jednoduchým testem zručnosti, prohlídkou závodu a následným zaškolením.

Místo výkonu práce: Dobříš

Směnnost: Dvousměnný až třísměnný provoz

Nástup ihned nebo každý následující týden !!!

Nyní máme otevřené i tyto pozice: operátor svařovny, svářeč CO2, montážní dělník, skladník.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Základní mzda od 138 Kč/hod (dle zručnosti, po čase možnost navýšení)
- příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
- příplatek za noční směnu 20% z průměru
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy
- motivační bonusy
- 25 dní dovolené na kalendářní rok
- zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
- dotované závodní stravování nebo stravenky
- svozy do zaměstnání
- pitný režim v celém areálu
- moderní, čisté a bezpečné prostředí
- možnost zajištění VZV průkazu, jeřábnické a vazačské zkoušky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou zemních strojů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3467119  Posting date: 9.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 27000-35000