Manipulační dělník -17.000 Kč!- Veverská Bítýška

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
10.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre spoločnosť vo Veverské Bítýšce hľadáme manipulačných dělníkov.

Náplň práce:
- Zásobovanie linky materiálom
- príprava komponentov pre výrobu

Požadujeme:
- skúsenosť práce s VZV výhodou (nie podmienkou)
- ochota pracovať v 3 smennom provoze

Ponúkame:
- základná mzda 17 884 Kč, po ZD 19 517
- príspevok na dopravu (210 – 1050 Kč)
- zvozy minibusom (Ivančicko, Zakřany, Blansko)
- dotované stravné
- dlhodobá spolupráca

Ak by ste sa radi dozvedeli viac, neváhajte nás kontaktovať.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou zdravotníckeho materiálu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2704153  Posting date: 18.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 17000 - 18000