Elektrikár, Elektromechanik- výroba Karavanov/ Bad Waldsee m/w/d

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Bad Waldsee, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
14,87 - 18 EUR/hod.od 14,87€ plus príplatky 1,50 - 2,70€, postupné navyšovanie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponukáme prácu pre renomovanú nemeckú firmu, ktorá sa zaoberá výrobou luxusných obytných karavanov, hľadáme nasledovné pozície:

Elektrikára, Elektromechanika

• Montáž a konfigurácia elektronických komponentov
• Inštalácia elektronických komponentov
• Montáž a inštalácia televíznych a navigačných systémov do karavanov
• Podrobná kontrola kvality vrátane vedenia dokumentácie
• Schopnosť čítania technických výkresov

• Hodinová mzda 14,87 € /hodina brutto
• Od 4. mesiaca hodinová prémia 1,50-2,70€ - v závislosti od tímového výkonu
• Od 10. mesiaca hodinová mzda 15,97€, od 13.mesiaca 16,89€/hodina Brutto
• Možnosť prejdenia do kmeňového stavu firmy

• Nemecká pracovná zmluva
• Zabezpečené ubytovanie:
Ubytovňa 2 lôžková izba – prvých 6 mesiacov ZDARMA
Byt – apartmán 2 lôžková izba – 250€ mesačne
• Príspevok na cestovné – nad 20 km
• Príplatky za nočné smeny, sviatky
• Dovolenka podľa zákona
• Moderné pracovné prostredie

Prosíme uchádzačov, aby posielali svoje životopisy v nemeckom jazyku. Vyhradzujeme si právo kontakovať iba vybraných úchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je významný výrobca karavanov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax v odbore stolár, tesár
• Ochota pracovať na 2 smeny
• Nemecký jazyk úroveň A2-B1
• Vlastný automobil

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3586578  Posting date: 27.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 14,87 - 18 EUR/hod.od 14,87€ plus príplatky 1,50 - 2,70€, postupné navyšovanie mzdy