Administratívny pracovník

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
okres Levice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu "administratívny pracovník" na čiastočný úväzok, približne po pol roku prechod na plný úväzok.

Náplň práce:
- znalosť podvojného účtovníctva
- zabezpečenie obehu dokladov ( e-shop objednávky, došlé/vystavené faktúry,interné doklady,...)
- skladová evidencia (príjem, výdaj, presun)
- kontrola dokladov z predajní a ich účtovanie
- vybavenie došlej a vyšlej pošty
- spolupráca s ostatnými sekciami spoločnosti (obchod, marketing,...)

- perspektívne zamestnanie v silnej spoločnosti
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať

- V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite svoj životopis na e-mail: [email protected] do 27.05.2016
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu do 31.05.2016
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- kreatívne myslenie, flexibilita
- komunikácia, samostatnosť, systematickosť

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1089731  Posting date: 19.5.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou