Asistentka servisného oddelenia

Management consult, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre svojho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti elektroniky, hľadáme kandidátku na pozíciu „Asistentka servisného oddelenia“.

Náplň práce:

- Koordinácia servisných technikov
- Kontrola výkonov servisných technikov
- Organizácia a plánovanie údržby, servisu a opráv a ďalších úkonov na základe požiadaviek zákazníka
- Dojednávanie a príprava servisných zmlúv a dohôd
- Komunikácia s externými dodávateľmi služieb
- Objednávanie materiálov a služieb
- Vytváranie cenových ponúk a fakturácia tovarov a služieb
- Sledovanie a optimalizácia nákladov
- Komunikácia so zákazníkmi na dennej báze
- Zodpovednosť za včasné vybavenie požiadaviek zákazníka

Požiadavky:

- Minimálne 2 roky skúsenosti na obdobnej pozícii sú podmienkou
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Aktívna znalosť MS Office
- Znalosť fakturácia je výhodou
- Komunikatívnosť a organizačná zdatnosť
- Precíznosť a presnosť, odolnosť voči stresu
- Samostatnosť a flexibilita
- Profesionálne, príjemné vystupovanie

Klient ponúka:

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis s fotografiou na uvedený e-mail. S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Revoluční 13
110 00 Praha 1
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je etablovaná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement a psychodiagnostiku. Nabízíme profesionální, individuální přístup ke každému firemnímu klientovi i kandidátovi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3643638  Posting date: 12.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1200 Eur