Špecialista logistických procesov

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
2 000 EUR/mesiacOd 2000 € brutto (v závislostí od skúseností) + 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu so zmyslom pre detail, ktorý je schopný samostatne analyzovať a optimalizovať procesy v logistike za účelom udržania trvalého rozvoja a optimálneho zlepšovania spoločnosti.

Tvojou úlohou bude:
  • Analyzovať a navrhovať optimalizácie procesov v logistike s prihliadnutím na náklady, efektívnosť a kvalitu.
  • Spracovávať technologické postupy, kalkulácie a podklady pre nové logistické procesy.
  • Návrh/layout liniek/zariadení z logistického hľadiska a určenie efektívnych taktov.
  • Tvorba plánu materiálového toku a jeho implementácia.
  • Príprava, koordinácia a realizácia projektov súvisiacich s technológiami logistiky.
  • Správa a príprava dokumentácie.

Radi s tebou budeme zdieľať naše dlhoročné know-how medzinárodnej automotive spoločnosti, ktorá spája vývoj a výrobu pod jednou strechou. Čo všetko ti vieme ponúknuť si môžeš pozrieť nižšie.

Zložky mzdy:
  • Fixná zložka mzdy od 2000 €
  • Variabilná zložka mzdy 10 %

Naše finančné benefity:
  • 13. a 14. plat
  • Odmena pri životných a pracovných jubileách
  • Odmena za odporučenie známeho
  • Odmena za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok pri relokácii

Naše nefinančné benefity:
  • Pružná pracovná doba
  • Multisport karta
  • Masáže, kozmetika, rekreácia
  • Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,50 €
  • Eventy a spoločenské akcie - Family Day, vianočný večierok, letný výlet
  • Zľavy a špeciálne akcie od iných spoločností
  • E-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo)
  • Jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/ekonomické (logistika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

ČO OČAKÁVAME OD TEBA:

  • Prax - na obdobnej pozícií v automotive minimálne 5 rokov
  • Znalosti - v oblasti logistických procesov a schopnosť riadiť projekty
  • Dobré komunikačné zručnosti - vieš si obhájiť názor, odolať tlaku a asertívne prezentovať svoje návrhy
  • Anglický jazyk – B2 vyššie pokročilý
  • MS Office – pokročilý
  • SAP – pokročilý

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4029349  Posting date: 18.10.2022  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac