Správca nehnuteľností

M&S GLOBTRADE, a.s.

Miesto práce
Komenského, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme kolektív a hľadáme nového kolegu na pozíciu pre správu nehnuteľností v SR. Pozícia je vhodná najmä pre mužov, vzhľadom na typ práce - potreba základných technických zručností a vedomostí, a pod.

• Pravidelný monitoring a reporting stavu nehnuteľností
• Mapovanie, organizácia a kontrola dodávateľských opráv
• Zastrešenie periodických zákonných kontrol a revízií

• Práca v mladom a priateľskom kolektíve
• Poskytnutie automobilu, mobilu, PC - všetko aj na súkromné účely
• Možná flexibilita pracovného času
• Pozícia vhodná aj pre absolventa
• Pravidelné zvyšovanie platu

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, pošlite prosím svoj životopis na [email protected] so svojou aktuálnou fotkou najneskôr do 23.1.2020

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ochota s chuťou pracovať
• Iniciatívnosť, samostatnosť, flexibilita
• Lojálnosť voči spoločnosti

Naša spoločnosť M&S GLOBTRADE, a.s. bola založená v roku 2011 za účelom kúpy, predaja a správy vlastných nehnuteľností. Aktuálne spoločnosť vlastní 16 nehnuteľností vyskladaných z komerčných obchodných priestorov, pozemkov, priemyselného výrobného areálu a samoobslužnej autoumyvárni.
ID: 3844416  Posting date: 9.1.2020  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac