Majster výroby

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská, Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiackvartálne odmeny pri dosiahnutí stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZÍCIA STÁLE AKTUÁLNA!
Hľadáme organizačnú posilu do nášho výrobného tímu!

Príjemného a ľudského majstra, ktorý má skúsenosti s kovovýrobou, orientuje sa v technickej dokumentácii a je nadšený pre výrobnú sféru. Zaujímajú ho potreby a problémy zverených zamestnancov, má zmysel pre poriadok a ten svoj si vie efektívne zorganizovať.
Človeka, ktorý vie čo je to multitasking, je flexibilný v nastavovaní svojich pracovných priorít a nebojí sa pridať ruku k dielu pre prospešnosť spoločnosti a tímu.
Energického, no lojálneho zamestnanca, ktorý je pripravený vstrebať nové know-how a odhodlaný byť trvalým členom nášho tímu.

Medzi hlavné body náplne práce patrí:
• príprava, realizácia a monitorovanie výrobného procesu,
• kontrola výrobného procesu, zodpovednosť za dodržiavanie výrobných termínov,
• optimalizácia výrobných procesov za účelom zvyšovania produktivity,
• riešenie problémov operatívneho charakteru,
• vedenie pridelených podriadených pracovníkov vo výrobnom procese (cca 30 ľudí); koordinácia pracovných činností podľa výrobných zákaziek, kvalifikácia, hodnotenie, motivácia a kontrola pridelených pracovníkov,
• zaškolenie nových zamestnancov,
• zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP,
• kontrola a riadenie kvality výroby,
• zodpovednosť za dodržiavanie ISO 9001 štandardov vo výrobe,
• kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu údržby strojov, výrobných nástrojov a celkového výrobného vybavenia Zamestnávateľa podľa príslušných predložených pokynov pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
• kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu garančných opráv strojov, pracovných nástrojov a meracích prístrojov vo výrobnom procese,
• monitorovanie výkonnosti tímu, spolupráca s Vedúcim výroby pri nastavovaní KPIs,
• vytváranie interných štatistík Zamestnávateľa a vyhodnocovanie údajov z nich vyplývajúcich,
• príprava jednoduchých reportov Vedúcemu výroby.

- úhrada stravného nad rámec zákona
- kvartálne bonusy
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- bezproblémové a bezplatné parkovanie
- zaškolenie do SAP Business One

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na uvedenú e-mailovú adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za reakciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá. Za pochopenie ďakujeme a želáme veľa šťastia pri hľadaní novej práce!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

majster výroby

Počet rokov praxe

5

• prax v strojárskom priemysle (Kovovýroba)
• orientácia v technických výkresoch
• znalosť CNC programov výhodou
• skúsenosti s vedením tímu výrobných pracovníkov
• analytické myslenie
• riadiace schopnosti
• skúsenosti s využívaním PPS/ERP/SAP
• znalosť MS Excel - pokročilý
AJ, NJ výhodou!

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4066385  Posting date: 31.5.2021  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac