Hľadáme CNC operátorov do nemeckého mesta Laupheim. Zaujímavé platové ohodnotenie. Nevyžaduje sa nemecký jazyk.

Lokalita
Laupheim, Nemecko
Od 2 200 EUR/mesiacuvádzaná mzda je v čistom, taktiež poskytujeme plne zariadené ubytovanie, za ktoré zamestnanci neplatia.
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha CNC strojov
  • obsluha a nastavovanie CNC strojov
  • kontrola kvality výrobkov
  • jednoduchšie opravy
  • práca na základe výkresovej dokumentácie

  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer na dobu NEURČITÚ (česká pracovná zmluva)
  • nepretržitý režim - 8 až 10 hodinové zmeny
  • možné nadčasy po dohode s nadriadeným
  • príspevok na dopravu do práce každý mesiac
  • k dispozícii slovenská koordinátorka
  • možnosť pravidelných záloh

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie aktuálneho životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

- Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou operátora CNC veľkou výhodou
  • vlastné auto výhodou, nie podmienkou
  • znalosť nemeckého jazyka je výhodou, nie podmienkou
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • flexibilita
  • šikovnosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Nitra Konzultant
 +421918351574
ID: 4215834  Posting date: 17.1.2023  Basic salary component (gross): 2 200 EUR/mesiac