Prográmator a nastavovač CNC, hľadáme teba !

LUPA Personal GmbH & Co.KG

Miesto práce
Niedernhall, Nemecko
Termín nástupu
18.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda 14 € brutto/hodina + 40,00 € diéta/ pracovný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Programovanie a nastavovanie sústruhu CITIZEN, INDEX alebo DMG Mori

• Práca na plný úväzok, nemecké podmienky zamestnania
• Aktraktívna mzda, pomoc pri hľadaní ubytovania
• Mzda 14 € brutto/hodina + 40,00 € diéta/ pracovný deň
• Komplexný sociálny balík
• 13, 14 plat podľa nemeckých podmienok

Informácie o výberovom konaní

• Práca na zmeny
• Komunikatívna znalosť nemčiny alebo angličtiny
• Vodičský preukaz ( podmienka vlastné auto)
• Zabezpečujeme byt na prenájom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

UPA Personal je nemecká personálna agentúra pôsobiaca v Nemecku, ktorej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, vo všetkých európskych krajinách, hlavne v Nemecku, Poľsku, Francúzsku, Belgicku a v Holandsku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov.
LUPA Personal spolupracuje s klientmi všetkých priemyselných odvetví

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zámočník s certifikátom zvárania

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Práca na dve zmeny

LUPA Personal je nemecká personálna agentúra pôsobiaca v Nemecku, ktorej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, hlavne v Rakúsku a v Nemecku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3596911  Posting date: 10.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Mzda 14 € brutto/hodina + 40,00 € diéta/ pracovný deň