Expedient vo výrobe (m/ž)

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiaczáklad 762€ + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý má na starosti vychystávanie objednávok pre klientov, hľadáme nového expedienta.

Náplňou Vašej práce bude:
  • príprava a kompletizácia tovaru na expedíciu
  • evidencia a triedenie objednávok podľa lokality dodania
  • koordinácia práce na expedícii
  • vedenie a aktualizovanie predpísanej dokumentácie
  • dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, pracovnej disciplíny a BOZP
  • dodržiavanie čistoty, poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
  • práca na zmeny, práca v noci

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
  • nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • ocenenie výkonnosti
  • mzda vždy vyplatená načas
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedený odkaz.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov a prejavený záujem pracovať v našom kolektíve. Všetky doručené žiadosti budú posúdené na základe našich nastavených kritérií a požiadaviek. Na osobný pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s.r.o.
Patríme medzi 1,2% najbonitnejších podnikov na Slovensku
Patríme medzi 8,5% najzodpovednejších podnikov na Slovensku
Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001
Sme držiteľmi certifikátu IFS Food
Sme slovenská spoločnosť a na trhu pôsobíme viac ako 25 rokov
Ponúkame viac ako 11000 m2 skladovacích priestorov
Pracuje pre nás viac ako 600 pracovníkov a spolupracovníkov
Máme viac 150 chladiarenských vozidiel
Tovar odoberáme od viac ako 500 dodávateľov z celého sveta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • prax v potravinárskom segmente vítaná
  • bezproblémové zvládanie nočných prác
  • analytické myslenie
  • pozitívny postoj k práci
  • schopnosť efektívne pracovať s informáciami
  • schopnosť komunikovať asertívne
  • vedieť prijať nesúhlas a argumentovať aj pri náročných rozhovoroch
Požadované predpoklady:
  • najnižšie ukončené vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • preukaz - práca s potravinami
  • preukaz na VZV
  • výpis z registra trestov

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 3822151  Posting date: 28.6.2022  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac