Elektromontér/elektrikár vo výrobe trafostaníc v DE (Brémy)

Lukáš VANKO -VOLTAMAN

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.08.2019, 19.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
18 - 19 EUR/hod.18-19 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážení uchádzači,

hľadáme elektrikárov na stálu spoluprácu, v oblasti výroby trafostaníc. Nie sme personálna agentúra!

- inštalácia zariadení a vykáblovávanie trafostaníc (výhodou základné znalosti priemyslených inštalácií)
- všeobecné elektroinštalačné práce,
- jednoduché mechanické a zámočnícke práce.

ponúkané podmienky:
- zabezpečené dôstojné a plne vybavené ubytovanie na náklady firmy,
- pravidelné platby,
- 3 týždňové turnusy (alebo podľa dohody),
- stabilné a dlhodobé zamestnanie,
- osobitný prístup.

v prípade Vášho vážneho záujmu, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky. Radi Vám poskytneme detailné informácie o danej pozícii. V prípade že ste dvojica alebo skupina, napíšte to do e-mailu, alebo nás informujte telefonicky. Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku. Nie sme personálna agentúra!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika - energetika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosti a skúsenosti v obore,
- kvalifikovaný a profesionálny prístup,
- dobrá organizácia a vysoká kvalita prác,
- zodpovedný prístup,
- mechanické a zámočnícke zručnosti ,
- fexibilita a ochota pracovať.

Spoločnosť Lukáš VANKO - VOLTAMAN, sa sformovala do súčasnej podoby v roku 2013.
Vzniku samotnej spoločnosti, predchádzali aktivity zakladateľa a jadro živnostníkov, pracujúcich pre VOLTAMAN, v mnohých oblastiach elektroinštalačných prác, od stavebnej elektrikárskej činnosti, kompletných elektroinštalácii priemyselných hál, inštaláciu optických a metalických, či LAN sietí až po automatizované logistické systémy a mnoho dalších.
Od svojho vzniku sa venujeme hlavne kompletným silnoprúdovým a slaboprúdovým a elektrických inštaláciam.
ID: 3352971  Posting date: 5.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 18 - 19 EUR/hod.18-19 €/hod.