Compliance špecialista.

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacod 2000€ podľa skúsenosti kandidáta finálna výška mzdy, môže byť vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pre nášho klienta hľadáme nového kolegu/kolegyňu na oddelenie compliance!
* rozvoj a optimalizácia existujúcich procesov
* vykonávať výklad právnych predpisov, vypracovanie právnych stanovísk
* návrh a implementácia nových postupov a noriem týkajúcich sa Compliance agendy
* kontrola súladu zmluvnej dokumentácie s platnou legislatívou v oblasti ochrany osobných údajov
* zodpovednosť za systém interných kontrolných mechanizmov
* vyhodnocovanie efektivity zavedených procesov
* identifikácia rizík a návrh nových riešení

* Budú predstavené na osobnom pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* vysokoškolské vzdelanie v odbore PRÁVO
* anglický jazyk na pokročilej úrovni - B2
* prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
* samostatnosť
* zodpovednosť
* precíznosť

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4241045  Posting date: 18.1.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac