Hľadáme skúseného stavbyvedúceho

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia práce na stavbe
- zodpovednosť za prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Naším klientom je významná stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

- minimálne 5 ročná prax na obdobnej pozícií (nutná)
- odborná spôsobilosť stavbyvedúci - podmienkou
- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
- samostatnosť a zodpovednosť

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3284456  Posting date: 11.1.2018  The job comes from another website or source.