Manažér pobočky mexického bistra LOS CAPOLITOS

Los Capolitos

Miesto práce
Slnečnice Market, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,5 - 8,5 EUR/hod.bonusy z tržby bistra, Multisport karta, tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažera na TPP do mexického bistra Los Capolitos v Bratislave. Naučíte sa obsluhovať hostí na pokladni, a taktiež budete vedieť pripraviť všetky jedla z našej ponuky.

Tvojou nápňou je:

- Starostlivosť o zákazníka
- varenie mexických jedal
- Obsluha hostí
- Obsluha e-kasy
- Spolupráca s tímom a vedúcimi zmeny
- Práca na zmeny
- Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Práca v mladom a aktívnom kolektíve.
- Strava na mieste.
- Výplata vždy načas, do 10. dňa v mesiaci na účte zamestnancov.

- Možnosť stáleho príjmu, ktorý sa postupne zvyšuje.
- Zľava na stravovanie, multisport karta.
- Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu.
- Rodinná atmosféra.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

FRESH MEXICAN FOOD
Čerstvé, kvalitné a výživné mexické jedlo, ktoré je pripravené behom chvíľky priamo pred vami a zároveň presne podľa vašich prianí!
Zakladáme si na kvalitných surovinách, priateľskej atmosfére a autentickej chuti. Boríme mýty fastfoodu a posúvame ich na vyššiu úroveň, pretože vám rýchle pripravíme plnohodnotné jedlo, ktoré si zamilujete!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4348033  Posting date: 25.10.2022  Basic salary component (gross): 5,5 EUR/hod.