IT recruiter/obchodník

Logamic s. r. o.

Miesto práce
Koceľova 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorého zaujíma IT? To, že nevieš programovať vôbec nevadí pokiaľ máš prehľad o technológiach :)

Rád komunikuješ s programátormi a máš rád prácu v dynamickom prostredí? Vieš vymyslieť a realizovať riešenia na výzvy, ktoré ti stoja v ceste? Ak áno, tak čítaj ďalej. Hľadáme k nám kolegyňu/kolegu, ktorá/ý prevezme zodpovednosť za jednanie s novými potenciálnymi zákaznikmi. Predá im vhodných IT odborníkov a vybuduje dobré vzťahy s programátormi a klientami, aby sme ďalej rástli. 50% je obchod a 50% je recruit.

Kto sme? Sme mix IT softwarovej firmy a agentúry, programujeme inovácie pre Mercedes v Nemecku, Allianz a Raiffeisen v Rakúsku, Homecredit v Česku, medicínsky sektor v USA, PWC v Prahe. 50% našich klientov je vo Viedni. Pôsobíme už 10 rokov, ale stále si udržiavame mladého start up ducha a neformálnu firemnú kultúru.

Aká je náplň práce?
- Lead generation kolega ti dohodne online call s potencialným zákazníkom, kde nás odprezentuješ. Zistíš, akých IT odborníkov, na aké obdobie a za aké ceny mu vieš predať. Vyhodnotíš, či má zmysel dotiahnuť tento deal do úspešného konca. Ak áno, získaš job description napr. full-stack Angular/Java developer. Popis je niekedy chabý, a preto treba vedieť čarovať.
- Vyhľadáš vhodných kandidátov v našej databáze alebo ich oslovíš cez iné kanály (sociálne siete, pracovné portály a pod.).
- Napíšeš krátky a pre programátora atraktívny sumár pozície a rozpošleš napr. na 500 programátorov v našej databáze.
- Z toho ti asi 50 ľudí odpovie a napr. 20 ľudom odpíšeš, lebo mali otázky a napr. 30 kandidátom zavoláš a urobíš prescreening, aby si zistil/a, či je vhodný.
- Dohodneš a vyjednáš platobné podmienky, dohodneš možný nástup a predáš túto pozíciu kandidátovi. Tu potrebuješ dobré obchodné zručnosti, pretože programátori majú zvyčajne viacero ponúk naraz a budeš ho potrebovať presvedčiť, že tá naša je pre neho najlepšia :)
- Na konci budeš mať 3 až 5 vhodných kandidátov, ktorých predstavíš klientovi. Opäť budeš potrebovať dobré vyjednávacie schopnosti, aby si presvädčil/a klienta, že náš programátor je ten najvhodnejši pre neho. Treba mať aj nos na šikovných programátorov, aby sme si nespravili hanbu u klienta.
- Dohodneš interview, na ktorom budeš kandidáta sprevádzať (osobne alebo cez Skype).
- Potom pracuješ na closingu, aby klient prijal tvojho kandidáta a zároveň, aby kandidát zobral danú pracovnú ponuku. Asertivita a rýchlosť je dôležitá, aby ti programátor nezdrhol ku konkurencii.

- Po úspešnom uzavretí obchodu ti kolegyňa pomôže so zazmluvnením kandidáta aj klienta, s onboardingom aj account managementom, aby si sa ty mohol/a venovať novým zákaznikom.
- Ak by si mal/a veľa recruitu, tak vieš časť delegovať na recruit kolegyňu.
- Dôležitá je dobrá komunikácia, vyjednávanie, asertivita a mať vo veciach dobrý prehľad a porozumenie, pretože riešiš viacero pozíci u viacerých klientov naraz a treba konať rýchlo.

- Schopnosť zanalyzovať požiadavky zákaznika, spísať/naskicovať jednoduchú a zrozumitelnú špecifikáciu projektu pre programátora s mierným projekt manažmentom je výhodou. Ak to nevieš, nevadí!

- TPP aj živnosť možné.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ti ponúkame?

- Neformálne prostredie, príjemných kolegov, ktorí sú myslením a duchom mladí a kreatívni, ale rovnako aj s 10 ročnými skúsenosťami
- Flexibilitu
- Otvorenú a priamu komunikáciu
- Prístup k informáciam a možnosť prispievať k priamemu rozvoju spoločnosti
- Pestré portfólio aktivít
- Možnosť podieľať sa na rôznych aktivitách aj mimo recruiting
- Priestor na uplatnenie vlastných nápadov
- Možnosť čiastočného homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

V Logamic poskytujeme svojim zákazníkom softvérové riešenia, ktoré dodávame načas a v potrebnej kvalite. Pri vývoji aktívne s klientmi a našimi programátormi komunikujeme, aby sme zabezpečili 100 % spokojnosť začínajúc programátormi, klientom a samozrejme aj používateľov vytvorenej aplikácie.
Sme firma, v ktorej vládne mladý duch a spokojnosť vďaka čomu rýchlo rastieme. Naším cieľom je dosahovať výsledky, ktoré nevidia len veľké firmy, ale aj koncoví používatelia našich riešení. V rámci nášho kolektívu prebieha otvorená komunikácia a je vítaný každý návrh na zlepšenie, ktorý zo strany kohokoľvek v rámci firmy príde.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Logamic s.r.o.
Koceľova 15
84107 Bratislava
http://www.logamic.com
ID: 4030950  Posting date: 8.2.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac