Prevádzkový manažér Camelot - Pilsner pub & Medieval restaurant

LK 10 s.r.o.

Miesto práce
Kováčska, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba, ak:

- miluješ pivo a skvelé jedlo,
- chceš sa deliť o svoje nápady a vedomosti,
- baví ťa práca v reštaurácií či pivnom pube a nebojíš sa komunikovať,
- si ústretový a vieš poradiť.

Náplň práce:
. Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod troch stredísk,
• Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb a za dodržiavanie predpísaných štandardov,
• Zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti, vyhodnocovanie výsledkov prevádzky a pravidelná príprava reportov pre vedenie spoločnosti,
• Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem,
• Komunikácia s klientmi, externými a internými spolupracovníkmi spoločnosti a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov s nimi,
• Zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva,
• Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb,
• Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie,
• Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov,
• Vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť).

• práca v podniku s dobrým menom a 17 ročnou tradíciou v centre Košíc,
• zamestnanecká zľava vo všetkých prevádzkach spoločnosti,
• program odporuč kolegu,
• bezplatná zamestnanecká strava,
• pravidelné školenia - návšteva pivovarov, vinárstiev a destilériek,
• teambuildingy,
• dodržiavanie výplatného termínu,
• fixný plat + odmeny za splnenie plánu,
• práca v priateľskom, mladom a stabilnom kolektíve,
• Multisport karta

Životopis zasielajte v slovenskom jazyku aj s fotkou, každý dôkladne preštudujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Manažérstvo, Somelierstvo, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Správa sociálnych sietí - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné organizačné a komunikačné zručnosti,
- samostatnosť,
- flexibilita.

Varíme rôzne pivné štýly sveta, ale aj veľa experimentujeme. Starostlivo vyberáme dodávateľov sladov, kombinujeme ich rôzne farby.Pri žiadnom pive nešeríme ani na chmeli, je ho v našom pive vždy pekne cítiť :). V nose aj v ústach :). Pivá neupravujeme pasterizáciou ani filtráciou. Preto sú naše pivá vždy živé, so zachovaním všetkých zdraviu prospešných živín. Nepoužívame žiadne zrýchľovanie technológii, koncentráty, farbivá a ani konzervanty. Jednou z inšpirácií pre vybudovanie pivovaru bol aj fakt, že najstarší spomínaný pivovar v Košiciach bol práve v tomto dome. Pivo sa v 17. storočí, pochopiteľne, varilo inak. My dnes používame moderný, trojnádobový český typ pivovaru, na ktorom varíme prevažne infúznym spôsobom várky s objemom 10 hl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3619790  Posting date: 29.5.2023  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac