700 - 850 EUR

Call Centre Agent

Lion & Friends s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 2, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladý dynamický kolektív a hľadáme ľudí na prijímanie a spracovanie telefonických hovorov. Pracovný čas flexibilný vrátane víkendu. Začiatok ihneď. Tréning zabezpečený. Nejde o ponúkanie produktov. Znalosť nemeckého jazyka nutná- vedieť porozumieť a dohovoriť sa.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 eur/hod, odmeny min. od 70- 250 eur

Občerstvenie na pracovisku. Permanentka do fitness centra. Firemné akcie a výlety.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na tel.č. 0917 430 509 alebo nám pošlite štruktúrovaný životopis na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hostel, Reštaurácia, Bar a organizácia udalostí (eventov)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Zvonárska 8
040 01 Košice
ID: 718519   Posting date: 16.9.2019   Basic wage component (gross) and other rewards:   4 eur/hod, odmeny min. od 70- 250 eur