Predavačka (Sales Assistant) na 20, 40 hodin týždenne

Lindex Slovakia s.r.o.

Místo práce
Kollárova 20, Trnava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
600

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme Lindex Sales Assistanta/tku na TPP na 20, 40 hodín týždenne (Predavač/ka)
Ponúkame:
  •           Škandinávskú atmosféru (teda príjemnú, otvorenú, priateľskú)
  •           Skvelú módu (pre zamestnancov samozrejme so zľavou)
  •           Možnosť karierne rásť (80% našich Store Managerov sú bývalí predavači)
  •           Istotu stáleho zamestnania
  •           Primeraný plat
  •           Možnosť účastniť sa zaujímavých projektov na Slovensku i v zahraničí
  •           Príspevok na stravovanie a angličtinu
  •           Zmluvu na dobu neurčitú
  •           Zaujímavé školenia
  •           Bonusy z tržieb
A koho hľadáme? Nepotrebujeme mnohoročné praxe na podobných pozíciach a ani SŠ vzdelanie. Hľadáme niekoho, kto má rád módu, rád sa učí novým veciam, baví ho stretávať sa s ľudmi a zákaznický servis. Našimi Sales Assistantmi sú mladí ľudia tesne po škole, rovnako ako maminky po materskej, ale aj ľudia s dlhoročnou praxou. Veríme totiž tomu, že našim Sales Assistantom môže byť ktokoľvek, kto má nadšenie, drive, chuť a nebojí sa nových vecí.
Zaujali sme Vás? To máme radosť! Pošlete svoj životopis store managerke Daně ešte dnes!

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lindex je švédská módní firma.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Alexandr Pec
E-mail: poslat životopis
ID: 3388697  Posting date: 14.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 600