Lindex Sales Assistant

Lindex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Polus City Center, SC Aupark, SC Bory, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich predajni v Bratislave - SC Polus, SC Aupark a SC Bory hľadáme kolegov na pozíciu :
Sales Assistant na plný (40h. týždenne)
Sales Assistant na skrátený úväzok (30 h., 20h. týždenne)
Brigádnik/Brigádnička

Ponúkame:
  • Škandinávsku atmosféru (teda príjemnú, otvorenú, priateľskú)
  • Skvelú módu (pre zamestnancov samozrejme so zľavou)
  • Možnosť kariérne rásť (80% našich Store Managers sú bývalí predavači)
  • Zodpovedajúci plat
  • Možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Čechách aj v zahraničí
  • Príspevok na stravovanie a angličtinu
  • Zmluvu na dobu neurčitú
  • Zaujímavé školenie
  • Bonusy z tržieb

A koho hľadáme? Nepotrebujeme mnohoročú prax na obdobných pozíciách a ani SŠ vzdelanie. Hľadáme niekoho, kto má rád módu, rád sa učí novým veciam, baví ho stretávať sa s ľuďmi a zákaznícky servis. Našimi Sales Assistant sú mladí ľudia tesne po škole, rovnako ako mamičky po materskej, ale aj ľudia s dlhoročnou praxou. Veríme totiž tomu, že naším Sales Assistant môže byť ktokoľvek, kto má nadšenie, drive, chuť a nebojí sa nových vecí.

NÁSTUP IHNED.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Lindex podporuje a inšpiruje ženy už viac ako 65 rokov a v súčasnosti prevádzkujeme online obchod na 34 rôznych trhoch a 450 kamenných predajní v 19 rôznych krajinách. Snažíme sa podporovať a inšpirovať nielen ženy, ktoré nosia naše oblečenie, ale aj všetkých, ktorí sa podieľajú na jeho výrobe a predaji. Aj preto je jedným z našich záväzkov dodržiavať ľudské práva v celom našom reťazci. Viac informácií o nás, našich hodnotách a cieľoch nájdete na stránke about.lindex.com/sk/o-nas/ .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandr Pec
E-mail: poslať životopis
ID: 2235754  Posting date: 2.2.2017