Hľadáme Zamestnancov do reštaurácie/ Starý Smokovec

Libertin Gastro, s.r.o.

Miesto práce
Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4 - 7 EUR/hod.Brigádnik 4€-4,50€ čašník 4€ -5€ Pomocný kuchár 5€-6€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigádnik- očakávame pomoc za barom(umývať riad, stoly po zákazníkoch, pomocne prace )
Pomocný Kuchár- práca v kuchyni, príprava šalátov , vydaj jedál a dezertov
čašník -Obsluha hosti, príprava nápojov, účtovanie atď.

KONTAKT PRE VIAC INFORMACII TU : 0904294540
[email protected]

Kuchár – Pomocný kuchár
Pracovný čas od 10:30 kuchyňa je otvorená do 21:00.
Práca na TPP nástupný plat 6 €-7€ na h NETTO.
Hľadáme samostatného kuchára . Prax minimálne 6 mesiacov .
Reštaurácia je v Starom Smokovci v blízkosti autobusovej a železničnej stanice
Parkovanie pred reštauráciou
Reštaurácia je v novootvorenej budove Hrebienok Rezort 2

Čašník/servírka

Reštaurácia je otvorená od 10:30-24:00
Kuchyňa začína variť od 11:00 konči o 21:30 Zamestnanci robia krátky- dlhy týždeň, jeden zamestnanec príde skôr do prace druhy neskôr atď. Všetko je o dohode medzi zamestnancami a šéfom...
Prax minimálne 1 rok . Práca na TPP plat od 4€-5€ na h NETTO
Hľadáme čašníka/servírku s príjemným vystupovaním.
Aby bol samostatný ,flexibilný ,ovládanie jedného cudzieho jazyka(anglicky,nemecky,rusky).
Reštaurácia je v Starom Smokovci v blízkosti autobusovej a železničnej stanice .
Parkovanie pred reštauráciou.

BRIGADA Starý Smokovec

Hľadáme Brigádnika ktorý bude pomáhať čašníkom
Plat je 4€ na h NETO

mame vážny záujem prijať do zamestnania čašníka/čku pomocného kuchára/ku na TPP na dobu neurčitú vieme sa prispôsobiť potrebám zamestnancov pokiaľ mate rodinu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia- alebo prax v odbore

Prax na pozícii/v oblasti

prax je potrebná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

šikovnosť , vedeť sa sústrediť , mame široký vyber vín a koktailov nemusíte mat strach nikto nebude od vás vyžadovať na druhy deň zázraky

Reštaurácia s terasou sa nachádza v centre Starého Smokovca v novej budove apartmánového hotela,jedlá sa pripravujú a la carte,kuchyňa je otvorená v sezóne od 11:00 do 22:00 v mimosezóne do 21:00 obedové meníčka nevaríme.Lístok je stály plus malá sezónna ponuka.Kuchyňa je medzinárodná.
ID: 3933546  Posting date: 22.6.2021  Basic salary component (gross): 4 EUR/hod.