Samostatný skladník/ce s VZV - 27.000 Kč/měsíc + 20.000 Kč nástupní bonus + ubytování, zálohy a další benefity,...

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Na Dlouhém 83, Jažlovice, Říčany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc+ 20000 Kč nástupní bonus, multisport karta, příspěvek na ubytování. stravování na pracovišti za zvýhodněnou cenu, svoz zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• fyzická nakládka a vykládka nákladních vozidel
• inspekce dováženého/vyváženého zboží a materiálů
• ověření přepravních údajů před zahájením nakládky
• příjem dováženého zboží a materiálu
• evidence vyváženého zboží a materiálu ze zásobního systému
• příprava přepravních dokumentů
• odpovědnost za dodržování postupů, pracovních pokynů a bezpečnost
• udržování čistoty a pořádku na pracovišti – metoda 5S

Zaměstnanecké výhody, benefity

• měsíční mzda 25.000 Kč / měsíc
• 2.000 Kč bonus mistra/měsíčně
• nástupní bonus 20.000 Kč
• týdenní zálohy
• možnost ubytování (110 Kč/noc) či příspěvku na bydlení
• doprava zdarma ze stanice metra Opatov (metro C), Říčan
• obědy na pracovišti (20 – 40 Kč)
• nástup ihned/dohodou
Chcete něco navíc? Čtete dál:
- Možnost výplaty mzdy v hotovosti
- Možnost získání evropského průkazu VZV
- Nonstop kontakt s koordinátorem, který Vám se vším pomůže a poradí
Pracujte společně s přáteli a dostaňte za to bonus až 2500,- Kč na ruku! Více informací Vám poskytneme na pohovoru.

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš životopis přes níže uvedený formulář.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost se zabývá opravami drobné elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava a logistika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s VZV minimálně 2 roky (může být propadlý, ale musíte ho vlastnit) – obnovu zajistíme
- praxe ve skladu minimálně 2 roky
- praxe s prací ve skladovém programu
- praxe s prací na počítači s excelem a officem na pokročilé úrovni
- čistý výpis rejstříku trestu (alimenty a řízení nevadí)
- dorozumět se ústně i písemně v českém jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3502506  Posting date: 14.4.2020  Basic salary component (gross): 25 000 Kč/měsíc