Operátor výroby - 120 Kč/ hod + ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
12.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
18 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

automobilový průmysl zaměřený na vnitřní komponenty automobilů
- carbotech
- výroba kovových komponentů
atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobou spolupráci na HPP
mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení - až 120 Kč/ hod
příplatky za odpolední a noční směny 6 - 12 Kč/ hod
bonusy od mistra 0 - 25 Kč/ hod
možnost závodního stravování
SVOZ ZDARMA - příbramsko, berounsko a další ....
ubytování pro zájemce zcela hrazené!
možnost volby dle Vašich preferencí - 3 směny (po - pá R/O/N a nebo á 12hod - krátký/ dlouhý týden)
nástup dle Vašich možností a domluvy
možnost přestupu do kmene společnosti

Informace o náboru

V případě zájmu i pracovní nabídku nás neváhejte kontaktovat na tel: 725 426 039 a domluvíme se na osobním setkání.

Pravidelné termíny výběrových řízení vždy v pondělí a ve středu u nás na pobočce v Berouně - Plzeňská 52 (autobusová zastávka Plzeňka)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby komponentů do vnitřních interiérů automobilů s cílem snižování hmotnosti a emisí.

Klient má v ČR nyní 2 pobočky. Pro jednu z nich hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost
spolehlivost, ochota učit se novým věcem
ochota pracovat ve směnném provozu
v případě zájmu o práci ve skladu - praxe s VZV (prokazatelná, propadlé doklady nevadí)
základy s PC (všichni pracovníci prochází důkladným zaškolením)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3465470  Posting date: 7.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 18 000