OPERÁTOR VÝROBY - Jihomoravský kraj - MZDA 28 000Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. Husova 255/8, 60200 Brno, Česká republika +420 513 034 168 nebo [email protected]

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ak hľadáte prácu miesto dovolenky, tak ste ju našli.

Operátora výroby, ktorého hľadáme, bude mať:

Hlavný pracovný pomer

Mzdu 21 000 – 28 000 Kč/mesačne

Zaistené ubytovanie

Možnosť práce na dve alebo tri smeny ( 8hodinové zmeny)

Volné víkendy

Týždenne vyplácanie záloh

Možnosť využiť pravidelné zvozy do ČR

Jediné čo od Vás požadujeme je manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav a hlavne chuť pracovať.

Pokiaľ Vás táto oslovila tak neváhejte volať na telefonné číslo+420 725 426 040. Budeme se tešiť na Vaše reakcie. Ďakujeme.

Informace o náboru

ID: 3466496  Posting date: 8.8.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 21000 Kč/měsíc