Specialist(k)a IT podpory

Leo Express Slovensko s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připravujeme spuštění projektu regionální železniční dopravy a do našeho IT týmu hledáme parťáka, který se postará o bezproblémový chod firemní IT techniky. Volnou židli pro Tebe máme připravenou v kanceláři v Bratislavě.

Co Tě čeká na této pozici?
• Zaškolení do provozních potřeb IT v Leo Expressu.
• Komunikace s interními uživateli.
• Konfigurace a správa IT zařízení a mobilních telefonů.
• Konfigurace a správa datové sítě a wifi.
• Konfigurace a správa aktivních IT prvků.
• Nastavování přístupových oprávnění.
• Analýza a řešení existujících IT problémů.

Informace o náboru

Zaujala Tě naše nabídka? Neváhej a pošli nám svůj životopis, krátký motivační dopis a telefonní kontakt na email [email protected] a ostatní už nech na nás. Kontaktujeme Tě a domluvíme si s Tebou pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Active Directory - Základy
Microsoft Exchange - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

IT

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost Windows prostředí a základních aplikací provozovaných na této platformě.
• Základní znalost konfigurace MS AD, MS Exchange, MS Sharepoint.
• Základní znalosti správy sítí a wifi.
• Znalost správy Office 365 výhodou.
• Pasivní znalost AJ.
• Zodpovědný přístup k práci.
• Schopnost osvojit si nové informace a postupy.
• Trestní bezúhonnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme mladá a dynamická dopravná spoločnosť, ktorá sa snaží na prepravu pozerať očami cestujúcich. Nasledujeme súčasné trendy v technológiách, ekológii i gastronómii a vždy ponúkame zákazníkom cestovanie s pridanou hodnotou. Stoja za nami kráľovské dráhy Renfe zo Španielska, s ktorými chceme ešte viac expandovať do zahraničia.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4516343  Posting date: 8.2.2023  Basic salary component (gross): 2 100 EUR/měsíc