1 400 - 1 500 EUR

Špecialista PPC kampaní pre E-shop

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou / Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je online marketing tvoja silná stránka a vyznáš sa v Google Ads a Analytics?
Pretože my práve teraz hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorý má skúsenosť s tvorbou PPC kampaní v Google Ads a na Facebooku. Tvojou úlohou bude správa výkonnostného marketingu pre online lekáreň Dr.Max, vo vyhľadávaní, na sociálnych sieťach, na Heureka.sk, v remarketingu a affiliate sieťach.

Aké budú tvoje úlohy?
• správa PPC kampaní v Google Ads
• správa PPC kampaní na Facebooku
• správa dynamického retargetingu
• správa affiliate kampaní
• správa biddingu na Heureka.sk
• práca s bidovacími nástrojmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda na pozícii je 1400 EUR. Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta, t. j. hĺbky a šírky jeho skúseností. Ponúkame variabilnú zložku mzdy vo výšky 10% základnej mesačnej mzdy.

Čo na teba čaká?
• moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
• stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
• flexibilný pracovný čas, možnosť home office
• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
• teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
• istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/preco-pracovat-v-drmax

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis". Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti si nesmierne vážime.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Google AdWords - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• nadšenie pre digitálny marketing
• prax s Google Ads minimálne 1 rok
• skúsenosť práce s dátami, správou kampaní
• výhoda je skúsenosť s automatizáciou PPC kampaní, cez nástroje ako BlueWinston a MagicScript
• samostatnosť a zodpovednosť
• dôslednosť

Lekárne Dr.Max vznikli pred 13 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 304 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich.
Našou najväčšou hodnotou je viac ako 1500 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom ocenenia Najzamestnávateľ 2018 v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše webové stránky: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/.
Získate viac informácií o našej spoločnosti a hodnotách, ktorými žijeme aj prostredníctvom kariérnych videí našich spokojných zamestnancov.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

(Dr. Max ) MIRAKL, a.s.
Einsteinova 23
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
E-mail: poslať životopis
ID: 3713537   Posting date: 25.9.2019   Basic wage component (gross) and other rewards:   Základná mzda na pozícii je 1400 EUR. Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta, t. j. hĺbky a šírky jeho skúseností. Ponúkame variabilnú zložku mzdy vo výšky 10% základnej mesačnej mzdy.