Špecialista logistiky/colných deklarácií (nemecký jazyk)

Miesto práce
Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na uvedenú pozíciu hľadáme nového člena tímu, ktorý má predchádzajúce skúsenosti v oblasti importu/exportu a ideálne aj v oblasti colnej deklarácie.
Miesto výkonu práce môže byť Nitra alebo Nové Zámky podľa preferencií.

Náplň práce:
  • Spracovanie zjednodušených tranzitných procedúr pre námorný / letecký / nákladný import
  • Príprava colných deklarácií
  • Vykonávanie zjednodušených colných odbavení
  • Príprava INTRASTAT hlásení
  • Podpora pri vytváraní a analýze dodacích dokumentov pri manuálne spracovávanom importe a exporte
  • Podpora pri riešení vratiek tovaru
  • Podpora pri kontrole bežných účtov a colných hodnôt

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Naše požiadavky na vhodného kandidáta sú nasledovné:

  • Pokročilá znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutná (zároveň znalosť angličtiny resp. francúzštiny bude preferovaná)
  • Skúsenosti v oblasti logistiky/colných deklarácií v trvaní 1-3 roky
  • Skúsenosť s tvorbou INTRASTAT hlásení
  • Dobrá užívateľská úroveň balíka MS Office
  • Znalosť systému SAP je veľmi vítaná
  • Aktívny a pozitívny prístup k práci

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3432596  Posting date: 9.7.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: Od 800 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *