Špecialista pre TREASURY procesy

Miesto práce
okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového člena controllingového tímu na pozíciu ŠPECIALISTA PRE TREASURY PROCESY.

Vašou dennou náplňou práce bude:
* Monitoring platieb
* Podpora užívateľov
* Podpora prvej úrovne cez tzv. Call Manage
* Aktualizácia užívateľských dát v SAP podľa stanovených kritérií
* Monitoring bankových výpisov
* Monitoring stavu Workflow-ov
* Údržba kmeňových dát tzv.bankových tabuliek
* Participácia na projektoch
* Denná práca v SAP systéme
* Úzka komunikácia s centrálou v Nemecku
* Vypracovanie a aktualizácia lokálnych procesných kariet
* Aktualizácia pracovných postupov na serveri
* Správa nákladových stredísk v súvislosti so základnými dátami

vysokoškolské II. stupňa

Požiadavky na vhodného kandidáta:
* Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
* Aspoň 2-3 roky skúseností v oblasti treasury / účtovných / finančných operácií
* Dobrá znalosť finančných procesov
* Skúsenosť so SAP R/3 Finance/Treasury výhodou
* Pokročilá úroveň anglického jazyka (denné využitie)
* Spoľahlivosť, systematický a aktívny prístup k práci
* Flexibilita pre občasné zahraničné služobné cesty

Benefity pre našich zamestnancov sú:
* Pružný pracovný čas - flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Mesačný dochádzkový bonus
* Letné a vianočné odmeny
* Ročný bonus
* Možnosť čerpania sick day - 2x do roka
* Systém cafetérie
* Interné kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Zaujímavý príspevok zamestnávateľa na III. pilier dôchodkového sporenia
* Príspevok na svadbu
* Príspevok pri narodení dieťaťa
* Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
* Finančná odmena za odporučenie kandidáta interným zamestnancom (,,bring a friend")
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Rôzne akcie organizované pre zamestnancov - teambuildingy, vianočný večierok, letná párty, tématické raňajky a pod.
* Spolupráca s medzinárodnými tímami a denné využitie cudzieho jazyka

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3363396  Posting date: 16.4.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: By agreement