Predavačka - predavač obuvi Humanic NC Aupark Bratislava

Leder & Schuh SK spol. s r.o.

predajna Humanic NC Aupark Bratislava, ďalej hľadáme birgádníkov pre túto predajňu, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 733 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás móda? Chcete spojiť staroslivosť o zákazníka s Vašim zmyslom pre štýl a módu? Záleží Vám na čistom a príjemnom pracovnom prostedí? Nemáte radi sterotyp? Radi pracujete v kolektive? Potom neváhajte a staňte sa súčasťou nášho tímu!

Úväzok: 35 hod.týždenne
Ponúkaný plat: 585 - 775 €
Nástup: možný ihneď

Ponúkame
* dobré platové ohodnotenie
* zmluvu na dobu neurčitú
* vstupné a nadväzujúce školenia
* pitný režim
* stravné lístky
* 4 - 5 týždňov dovolenky
* prémie za splnenie iných doležitých kritérií
* možnosť sa v práci realizovať a kariérne rásť
* príjemné pracovné prostredie v oblasti módy
* príplatok za prácu o víkendoch
* vakcína proti chrípke 1x ročne zdarma

Pokiaľ si myslíte, že práve Vy by ste u nás mali pracovať, zašlite nám Váš životopis spolu s fotkou a krátkym textom. Pokiaľ chýbajú iné doležité informácie, zavolajte nám a my Vám ich radi doplníme.

Kontaktná osoba: Cyril Mizera

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné učilište

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
*chuť do práce a radosť z nej
* umenie komunikácie so zákazníkmi
* vysoké pracovné nasadenie
* samostatnosť
* prijímanie tovaru a jeho aranžovanie
* spoľahlivosť

Požadujeme vysokú pracovnú aktivitu a radosť z práce, ktorá sa prejavuje najme úsmevom na tvári a ochotou k zákazníkom.

Leder & Schuh SK spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou LEDER & SCHUH AG.
LEDER & SCHUH AG je so svojimi dvoma predajnými značkami HUMANIC a SHOE4YOU jednou z najväčších maloobchodných spoločností s obuvou v Európe. Spoločnosť zamestnáva približne 2 000 ľudí na približne 200 miestach v deviatich krajinách (AT, DE, CZ, SK, HU, SI, HR, RO, BG). Sídlo spoločnosti je v Grazi, hlavnom meste Štajerska. Veľký význam prikladáme budovaniu dlhodobých pracovných vzťahov a podpore kariéry v rámci spoločnosti.

So sieťou približne 140 predajní v deviatich krajinách, vrátane 13 na Slovensku (6 predajní v Bratislave) je HUMANIC priekopníkom v európskom obuvníckom biznise. Neustále sa meniace kolekcie okamžite prinášajú medzinárodné trendy hlavných miest módy do našich pobočiek a online obchodu. Či už v niektorom zo štýlových a atraktívnych obchodov alebo v internetovom obchode – HUMANIC žije vášeň pre topánky. A to už od roku 1872.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hrubovčáková
Tel.: +421911419833
E-mail: poslať životopis
ID: 834229  Posting date: 10.11.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 550 - 733 €