Vedúci skladového hospodárstva

LEDeco solution, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 37, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na vedúcu pozíciu nášho skladového hospodárstva, možnosť výkonu práce aj na živnosť. Na správne zaučenie do nášho systému prejdeš dennými prácami skladníka, kde postupne budeš priberať manažment kariet, príjmy, výdaje, prevody medzi skladmi atď. Tvojím hlavným predpokladom sú logicke a matematické schopnosti a máš aspoň čiastočné skúsenosti v evidenčnej časti skladového hospodárstva (u nás budeš pracovať v ekonomickom software Pohoda). Tvoja práca bude zahŕňať aj pravidelnú komunikáciu s oddelením predaja, výroby a nákupu ohľadom minimálnych množstiev a budeš aktívnym článkom nášho tímu. Na dennej báze sa uistíš, že tovar pre zákazníkov či materiály do výroby budú vždy dochviľne a reprezentatívne nachystané. Tvoja práca je zodpovedná a staneš sa súčasťou našej kreatívnej práce tvorby svietidiel, výroby kvalitnej LED technológie a vývoja nových osvetľovacích možností. A práve aj preto tvoja personalita a zručnosti by mali byť vynikajúce PC zručnosti, logické myslenie, proaktivita, schopnosť manažovať si vlastný čas a čas svojím podriadeným, ochota pomáhať kolegom a schopnosť stíhať a predvídať termíny, okrem toho budeš organizovať pravidelnú inventúru. Nefajčíme.

Rôzne možnosti výkonu práce, od toho sa odvíja aj mesačný plat. Základná zložka mzdy je pravidelne upravovaná o odmeny a progresívne posúvanie našej spoločnosti ďalej. Veríme vo férový vzájomný vzťah.

Neposielaj nám len tak svoj životopis, chceme aspoň niekoľkými vetami vedieť o tebe, čo prinášaš so sebou na túto pozíciu, ako pomôžeš ty nám a ako pomôžeme my tebe s tvojím rastom a snami a ako sa spoločne posunieme ďalej. Píš nám na [email protected], v predmete uveď názov hľadanej pozície. Kontaktovať budeme LEN vybraných uchádzačov s cieľom krátkeho, neformálneho pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manazment, ekonomicke, matematicke, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Ekonomicky softwer - Pokročilý
Google apps for business - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Komunikativnost, iniciativnost, analyticke myslenie, schopnost manazovat prace sebe i svojmu malemu timu
- efektívna práca s PC a internetom (pracujeme s google docs)
- pozítívny prístup a sebamotivácia aj pri absencii vedúceho pracovníka sú ti prirodzené a zabíjanie času zbytočnými prerábkami či schovávanie sa za výkony ostatných nemajú u nás miesto.

LEDeco solution je mladá, dynamická a rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá poskytuje inovatívne a neštandardné riešenia osvetlenia v súkromných a komerčných objektoch pomocou LED technológie. Sústredí sa nielen na predaj hotových produktov, ale taktiež na návrh a realizáciu exkluzívneho osvetlenia. Vďaka tomuto je práca v našej spoločnosti náročná, avšak veľmi zaujímavá a kreatívna. Žiadny deň nie je rovnaký, a preto inovatívnosť, samostatnosť, spolahlivosť a záujem o naustále vylepšovanie sú nevyhnutnou vlastnosťou nášho nového spolupracovníka. Veríme v profesionálny prístup, spokojnosť zákazníkov i zamestnancov a tímovú prácu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4059611  Posting date: 14.4.2021  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac