Účtovník/čka

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu samostaného účtovníka hľadáme do našho tímu kolegu/kolegyňu s nasledovnou agendou:

* Účtovanie dodávateľských faktúr a potvrdzovanie zápočtov

* Účtovanie nákladov spojených so zrážkami a stravnými lístkami

* Majetok:
- evidencia a inventarizácia majetku
- zatrieďovanie do odpisových skupín
- prevody medzi strediskami

* Vozový park - z pohľadu účtovníctva

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemná pracovná atmosféra a pracovný kolektív
- pohyblivá pracovná doba
- teambuildingové akcie
- motivujúce zamestnanecké benefity
- 13. plat

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite mi prosím svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Vzhľadom na veľký záujem si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- minimálne stredoškolské vzdelanie na Obchodnej akadémii
- prax na obdobnej pozícii 2 roky podmienkou
- znalosť legislatívy
- prax a práca v programe Navision veľkou výhodou!
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
- záber na detail

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3187702  Posting date: 13.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou