Záhradník, pomocný záhradník

Ladislav Pecha

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
12.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca pri udrzbe , realizacii zahrad.
Pomocne prace, prace vo vyrobe ai.
Veduci skupiny.
Veduci vyroby.

Pre uchadzace do staleho prac. pomeru zkusobna lehota 4 mesiace. Nastupna mzda 4 Eur / hod. Po zapracovani, dle svych schopnosti viac.
Brigada 4 Eur/ hod. Po zapracovani dle svych schopnosti viac.
Zivnost 4 Eur/ hod. Po zapracovani dle svych schopnosti viac.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vsestrannost, manualna zručnost, fyz. zdatnost, pracovitost, dochvilnost, usporiadane, zabehnute kazdodenne pracovne navyky, cisty tr. register!
Mame zaujem len o serioznych,charakternych, 100% spolahlivych, pracovitych ludi.
Celorocna pracovna cinnost. Nastup mozny ihned.
Uchadzaci, ktori su nespolahlivy, nemaju vytvorene pracovne navyky, a len predstiraji zaujem o pracovnu poziciu, nech nas v ziadnom pripade nekontaktuju! Nebudu prijati!

Navrh a realizacia zahrad. Navrh a realizacia zavlah. Udrzba okr. a uzitnych zahrad. Vyrub stromov. Udrzba ovocnych zahrad. Zpracovanie bioodpadu. Vyroba biopaliv , mulč. zmesi ai.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3039302  Posting date: 12.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou