Hľadáme kolegu do sekcie Farieb

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oslovovanie potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predaný tovar a/alebo služby.
• Obsluhovanie zákazníkov.
• Poskytovanie odborného poradenstva.
• Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.
• Kontrolovanie stavu a množstva tovaru na regáloch v predajni a v sklade.
• Prestavovanie a aranžovanie tovaru na predajných miestach s cieľom zvýšiť jeho predajnosť.
• Kontrolovanie dátumov spotreby, sťahovanie tovaru po záručnej lehote z predaja.
• Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.
• Zabezpečenie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením.
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

- práca v priateľskom kolektíve,
- presnosť výplatných termínov,
- odmeny,
- masér,
- stravovanie, atď.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením pracovnej pozície.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Zaslaním životopisu zároveň poskytujete súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/22013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predajca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, dynamickosť, ochota pracovať, odolnosť voči stresu, zhovievavosť, pozitívny prístup k práci a k životu.

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3357542  Posting date: 10.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou pri osobnom pohovore