Řidič C+ E (tahač + návěs)

L.P.O.trans

Místo práce
Čimelice, Okres Písek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme řidiče / řidičku mkd na tahače zn. Volvo, Daf, plachtové návěsy. Jedná se o přepravy po ČR a jižním Německu. Jezdí se od pondělí do pátku. Víkendy doma!

Požadujeme:

Řidičské oprávnění C+E, digitální kartu do tachografu, profesní průkaz, spolehlivost, platné psychologické vyšetření a zdravé sebevědomí.

Nabízíme:

peníze včas a pravidelně (základ 18 000 CZK hrubého + diety = min 35 000 až 40 000 CZK měsíčně)

víkendy volné!!!

vozový park do 3 let stáří

zázemí stabilní firmy

služební telefon s internetem i k osobnímu použití

jednání na rovinu a fér

odměny za ekonomickou jízdu

školení profesní způsobilosti řidičů

stabilizační půjčka

zvýhodněná cena nafty pro osobní použití

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2787505  Posting date: 31.10.2016  The job comes from another website or source.