Pracovník SBS - informátor

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
749 - 1 000 EUR/mesiacPriemerná mzda v čistom 800 - 900 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu informátora. Jedná sa o prácu v nepretržitej prevádzke na 12h zmeny.
Uchádzač na danú pozíciu musí mať platný preukaz SBS typu S3, byť v dobrej fyzickej kondícii, ochotný a prispôsobivý.

Práca v stabilnej spoločnosti na dlhodobú spoluprácu.

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete pracovať v perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, pošlite nám životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Práca nie je vhodná pre starobných dôchodcov. Vyžaduje sa fyzická kondícia.

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4082837  Posting date: 15.8.2022  Basic salary component (gross): 749 EUR/mesiac