Špecialista pre stavebný engineering

KOOR, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, ideálne čím skôr
1 300 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy je závislá od skúseností a znalostí kandidáta a je predmetom dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, senior špecialistu pre engineering, ktorý by samostatne zastrešoval činnosť na zverených projektoch.

Znamenalo by to pre teba predovšetkým:
- samostatná komunikácia, podávanie žiadostí a kompletizácia dokumentov a hlásení príslušným štátnym úradom a dotknutým stranám v oblasti stavebného inžinieringu
- objednávanie, evidencia a kontrola východiskovej technickej dokumentácie ku technickým zariadeniam od príslušných úradov, oprávnených strán a organizácií pre potreby spustenia zariadenia do prevádzky
- príprava dokumentov a komunikovanie s dodávateľmi
- popisy dokumentov, ich triedenie a ich ukladanie do informačného systému podľa interných predpisov
- kontrola zmluvnej dokumentácie, správa databázy zmlúv v informačnom systéme

okrem možnosti vzdelávať sa a odborne rásť, ponúkame aj iné benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí

Prečo pracovať pre našu spoločnosť? Odpovieme slovami spoluzakladateľa KOOR, Milana Orlovského.
„Keď sme zakladali KOOR, prišli sme s biznis modelom, aký tu ešte nebol. Našli sme medzeru na trhu a postupne, pomaly sme ju vypĺňali. Dnes, keď sme najväčším čisto slovenským poskytovateľom energetických služieb na Slovensku, by sme si mohli vydýchnuť. Ale keďže si chceme túto pozíciu udržať a aj ďalej rásť, hľadáme ľudí, ktorí chcú rásť spolu s nami. A to na princípoch: ZELENO, SOCIÁLNE A DIGITÁLNE.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

budeš mať veľkú výhodu, ak:
- máš prax na obdobnej pozícii, resp. v oblasti engineeringu min 3 roky
- si minimálne na užívateľskej úrovni MS Outlook, Word, Excel, Teams
- vieš čítať technickú dokumentáciu

veľmi nám záleží aj na tom, aký náš nový kolega bude:
- ako príjemne bude vystupovať a komunikovať
- či má v povahe mať veci zorganizované a naplánované
- je na neho spoľahnutie, lebo úlohy plní precízne a včas
- má chuť do práce a je ochotný pomôcť

Spoločnosť zabezpečuje výstavbu, správu a prevádzku energetických zariadení na území celého Slovenska

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4195916  Posting date: 3.11.2021  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac