Grafický & WEB designer

Kolovrátok, s.r.o., strategická reklamná agentúra

Miesto práce
Mierová 172, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 Eur alebo dohodou podľa schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klienti pribúdajú a tak hľadáme do tímu ďaľšieho skúseného Grafického designéra / web designéra.

Čo bude náplňou práce: Grafický design vizuálov v reklame - online aj offline. Návrhy webov na mieru, design lôg, alebo celých corporate identity, katalógy, letáky, obaly.

Design web stránok, e-shopov, e-mailových newsletterov. Veľkou výhodou je schopnosť prípravy fontendu webu, či nakódovania si html newslettra.

Očakávame tvorivý prístup k riešeniu zadaní, neustále hľadanie nových nápadov, navrhovanie funkčných, efektívnych a krásnych vecí. Tvorivá spolupráca s celým tímom na koncepciách reklamných kampaní.

v závislosti od ozajstných schopností.

Poprosíme zaslať e-mailom portfólio prác alebo linky na web s referenciami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠVU či iná škola výtvarného smeru je výhodou

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

Človek TVORIVÝ, ZODPOVEDNÝ, SKÚSENÝ, s vycibrenou estetikou, pre ktorého výtvarná kompozícia nie je príloha k jedlu, a UI a UX preňho nie sú revivalom U2. Kamaráti sa s pojmami ako efektivita a funkčnosť, a vie aký dôležitý je pán Termín.

Skúsenosti v online designe, s tvorbou a koncepciou užívateľských rozhraní webov, či aplikácií sú veľkým plusom.

Rutinná každodenná práca s "ceruzkami" ako Photoshop, InDesign, Illustrator je potrebná. V prípade webdesignu, prosím v maili uveďte minimálne 5 (päť) linkov na navrhované weby.

Schopnosť pracovať v CMS rôznych systémov, editovať obsah web stránok je fajn.

Odmenou bude okrem motivačného platu (viac práce = vyšší plat) i práca v progresívne mysliacom a tvorivom kolektíve, pracujúcom na veľmi zaujímavých zadaniach.

Striktne zošnurované adaptácie reklamných kampaní nie sú našou pracovnou náplňou.

Reklamná agentúra tvoriaca komplexné marketingové projekty, weby a e-shopy a ich obsah, branding, online marketing a print.

Najčastejšou prácou je komplexná tvorba webov a eshopov na mieru, od koncepcie cez vývoj a tvorbu obsahu, a následný online marketing.

Stabilne 25 rok na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 830468  Posting date: 16.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1200 Eur alebo dohodou podľa schopností